Pradžia Išsamūs gidai Booking ir Airbnb kontaktai – kaip susisiekti esant problemai

Booking ir Airbnb kontaktai – kaip susisiekti esant problemai

Autorius Žavinta Kiliūtė

Trumpalaikės nuomos palaikymo grupėse socialiniuose tinkluose vis išlenda klausimai kaip paskambinti Booking.com ar Airbnb. Tad trumpai, kaip susisiekti su šiomis populiariausiomis rezervavimo platformomis.

Booking kontaktai susisiekti

Booking.com telefonas yra nurodytas Extranet‘e ties skiltimi Pašto dėžutė >Nerandate reikalingos informacijos? > Peržiūrėti būdus susisiekti > ir pasirinkus dominančią temą. Taip, telefono numeris paslėptas, greičiausiai siekiant priversti visus perskaityti pateiktą informaciją ar rašyti laišką.

Prieš karantiną telefonas buvo mažiau paslėptas, dabar „giliau“, bet vis tiek galima rasti. O geriausia, jei iškarto įsivestumėte į telefono kontaktus ir nereikėtų sukti galvos.

Booking.com pagalbos centro telefonas skambinant iš Lietuvos: +370 68592080

Pagalbos centras atsiliepia anglų kalba, bet kolegos yra minėję, jog jei nemokate anglų kalbos, galite prašyti rusų arba lietuvių – lietuvių mažiau šansų, rusų be problemų.

Jei dirbate ne Lietuvoje, prisijunkite prie savo apgyvendinimo įstaigos Extranet ir ten rasite nurodytą jūsų pagalbos centro telefoną.

Airbnb kontaktai susisiekti

Su Airbnb telefonu tikrai yra problemų – jis arba paslėptas po N sluoksnių informacijos arba net neskelbiamas ir viskas sprendžiama žinutėmis.

Bent jau aš nesu radusi ir skambinusi.  Tačiau realiai daug klausimų ir problemų sprendžiamos automatiškai, pildant formas ir ieškant informacijos jų helpdesk‘e.

Vienas svarbus momentas bendraujant tik žinutėmis –  iškilus klausimui, itin svarbu kuo daugiau informacijos surašyti, negalvojant, kad „ai, supras apie ką aš“, o surašyti tiksliai ir kuo plačiau, kad kuo greičiau atskrietų atsakymas.

Pradėk diskusiją!

Nepraleiskite