Pradžia Nuo ko pradėti? Booking.com kontaktai – kaip susisiekti esant problemai

Booking.com kontaktai – kaip susisiekti esant problemai

Autorius Žavinta Kiliūtė

Trumpalaikės nuomos palaikymo grupėse socialiniuose tinkluose vis išlenda klausimai kaip paskambinti Booking.com pagalbai. Tad trumpai, kaip susisiekti su šiomis populiariausiomis rezervavimo platformomis.

Booking.com pagalbos centro telefonas skambinant iš Lietuvos: +370 31 320 600

Prieš tai buvęs +370 800 31893 neveikia jau nuo 2022 gruodžio vidurio.

Prieš tai buvęs +370 52003771 neveikia bent jau nuo 2022 rugpjūčio mėn.

Pagalbos centras atsiliepia anglų kalba, bet kolegos yra minėję, jog jei nemokate anglų kalbos, galite prašyti rusų arba lietuvių – lietuvių mažiau šansų, rusų be problemų.

Jei dirbate ne Lietuvoje, prisijunkite prie savo apgyvendinimo įstaigos Pulse programėlės pagalbos taip kaip nurodytas kelias paveikslėlyje žemiau ir ten rasite nurodytą jūsų šalies pagalbos centro telefoną.

Nuo straipsnio parašymo telefonas keitėsi jau keturis kartus. Visada vos pastebėjusi pasikeitimą atnaujinu ir straipsnį. Tačiau jei kartais nurodytas telefonas neveikia, čia yra instrukcija, kurioje vietoje programėlėje jis yra „paslėptas”.

Booking kontaktai susisiekti

Booking.com telefonas yra nurodytas Pulse programėlėje ties žinutėmis.

Prieš karantiną telefonas buvo mažiau paslėptas, dabar „giliau“, bet vis tiek galima rasti. O geriausia, jei iškarto įsivestumėte į telefono kontaktus ir nereikėtų sukti galvos.

Airbnb kontaktai susisiekti

Su Airbnb telefonu tikrai yra problemų – jis arba paslėptas po N sluoksnių informacijos arba net neskelbiamas ir viskas sprendžiama žinutėmis.

Bent jau aš nesu radusi ir skambinusi.  Tačiau realiai daug klausimų ir problemų sprendžiamos automatiškai, pildant formas ir ieškant informacijos jų helpdesk‘e.

Vienas svarbus momentas bendraujant tik žinutėmis –  iškilus klausimui, itin svarbu kuo daugiau informacijos surašyti, negalvojant, kad „ai, supras apie ką aš“, o surašyti tiksliai ir kuo plačiau, kad kuo greičiau atskrietų atsakymas.

Nepraleiskite