Pradžia Patarimai iš patirties Laikas atnaujinti Airbnb ir Booking aprašymus ir nustatymus

Laikas atnaujinti Airbnb ir Booking aprašymus ir nustatymus

Autorius Žavinta Kiliūtė

Užsiregistravau, užpildžiau ir pamiršau? Tikrai ne! Airbnb ir Booking rezervacijos sistemos nuolat ką nors atnaujina, papildo funkcijomis, pasirinkimais. Atsiranda naujų „varnelių“, kurias reikia uždėti nurodant ko yra ir ko nėra siūloma svečiams jūsų būste.

Dažniausiai, kai atsiranda labai svarbūs pasikeitimai, tiek Airbnb, tiek Booking‘as patys praneša, jog laikas peržvelgti aprašymus ir nustatymus bei patikslinti savo informaciją. Kitu atveju, reikia susiprotėti patiems.

Pastebėjau, jog paprastai metų pradžioje visada skiriu pusdienį pereiti visus butus visose sistemose ir, kaip sakau, sudėti varneles. Peržiūriu visus nustatymus, pasitikslinu ar informacija yra tiksli, pagalvoju, ką galiu patobulinti, patikslinti, papildyti. Ir tikrai nėra taip, jog nėra ką ten keisti – visada yra neuždėtų varnelių 🙂

Pirmą metų savaitė tai jau tradicija, tačiau tą darau bent 2-3 kartus per metus. Čia turiu omeny nuodugnų pasitikrinimą, tuo tarpu trumpiems prisijungimams papildyti kalendorių, pakeisti kainas ar įkelti naujas foto jungiuosi daug daug kartų dažniau.

Kodėl nuodugnus aprašymų ir nustatymų atnaujinimas yra svarbus?

Pirma, gyvenimas keičiasi, keičiasi ir mūsų aplinka. Štai, pavyzdžiui, prie vieno namo, kuriame nuomoju butą buvo išplatinta automobilių aikštelė. Dabar frazė „visada galima rasti vietos automobiliui“ nėra tik formalumas su klaustuku mintyse, o realybė – tad norisi tai labiau pabrėžti.

Antra, formuojasi nauji svečių poreikiai ir kriterijai pagal ką pasirenkamas būstas. Karantino metu daugelis dirbo iš namų, planavo „darbostogas“, tad Airbnb atsirado naujas punktas „darbo stalas“ su papildomais pasirinkimais ar jis yra atskirame kambaryje, ar bendroje erdvėje. Atsirado ir punktas apie interneto greitį, kuris taip pat svarbus, nes juk visi planuoja Zoom susirinkimus. Bei kiti smulkūs nustatymai, pavyzdžiui,  susiję su virtuvės įrengimu.

Svečiai atlikdami paiešką dažnai nori susiaurinti paieškos rezultatus, kad galėtų rinktis iš aprėpiamo skaičiaus variantų, o ne iš kelių šimtų. Todėl dažnai prideda varnelių ką jie tikisi rasti tame būste. Tarp populiariausių apsirinkimų vis dar virtuvė, skalbyklė, tv, wifi, nemokamas parkavimas.

Jei turite tam tikrus patogumus savo būste, tačiau nesate to pažymėję rezervavimo platformos nustatymuose, jūsų būsto paiešką atliekantis svečias net nemato. Ir, žinoma, neužsako. Nuostolis!

Štai todėl verta skirti valandėlę ar kelias (jei turite daugiau būstų) ir pereiti visus nustatymus, pažymėti visus tinkamus nustatymus ir atnaujinti skelbimus.

Nepraleiskite